Кого використовує Бог?

Кого використовує Бог?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне… – 1 до Коринтян 1:27

Бог мене обрав, щоби бути Його вісником і вчити людей Його Слову. Вони мене слухають, адже Господь помазав мене, зробивши спроможною проголошувати Його Слово — це і є частиною Божого покликання для мого життя. Господь може помазати будь-яку людину, через кого Він хоче діяти, в тому числі й вас. Кого Бог зазвичай використовує? За Біблією, Він, як правило, обирає людей, що найменше підходять для виконання цієї місії. Господь використовує звичайнісіньких осіб, таких як ми з вами.

Тоді коли я тільки-но почала проповідувати Євангеліє, дехто з моїх друзів відвернувся від мене — вони вважали, що це діло не для мене, адже я жінка. По суті, друзі неодноразово повторювали, що мої плани не здійсняться, і я зазнаю повного фіаско. Та я не зважала, адже Бог мені велів це робити. Я вірила, що, отримавши від Нього доручення, мені стане до снаги його виконати. Те саме стосується й вас. Якщо ви готові дійти до цілі, яку Бог поклав вам на серце, то Він зможе і обов’язково здійснить через вас щось неймовірне!

Господь спроможний і готовий могутнім чином використовувати будь-яку звичайну людину. Просто повірте, що Він може використовувати вас. А відтак, наважтесь ухопитися за ті цілі й бачення, які Він покладе вам на серце. Бог уже вас обрав!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти вже обрав мене, і тому я не ставитиму під сумнів план, який Ти маєш для мене. Дякую Тобі за те, що даєш мені життєву мету.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon