Коли щось добре відбувається з вашими кривдниками

Коли щось добре відбувається з вашими кривдниками

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Він) наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних. – Матвій 5:45

Чи ставали ви колись свідками того, як хтось отримував благословення від Бога, тоді як вам здавалося, що він аж ніяк на нього не заслуговує? Чи спостерігали ви колись, як щось добре відбувалося з вашими кривдниками? Коли людина, що завдала вам образи, або своєю поведінкою викликала почуття гіркоти чи досади, раптом отримує благословення… Це може вас дуже засмутити, принаймні, мене це добряче журило, допоки я не навчилася прощати.

У Біблії написано, що і добре, і погане відбувається як із праведними, так і з неправедними людьми. Коли благословення отримує той, хто завдав вам болю, зазвичай стає навіть ще важче пробачити цій людині. Та, попри це, ви покликані молитися за неї і благословляти її.

Сьогодні я прагну вас підбадьорити: говоріть слова благословення на адресу своїх кривдників, моліться за них, навіть якщо відчуваєте гірку образу, досаду й розчарування через їхнє поводження. Коли ви молитеся за людей, які вас скривдили, то робите свідомий вибір, приймаєте рішення. А справжнє прощення завжди ґрунтується на рішенні — зовсім не на почуттях. Тож будьте певні, що в прийнятті цього рішення для вас міститься зцілення. Уміння пробачати уподібнює вас до Христа. Якщо ви усвідомите важливість прощення й почнете молитися за своїх кривдників, благословляти тих, хто завдав вам болю, то ваше серце зцілиться від гіркоти й розчарування, а духовна зрілість сприятиме у здобутті всіх благословень, приготованих для вас Господом.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, можливо, мені буде важко, та я знаю, що повинен молитися за своїх кривдників і благословляти тих, хто завдав мені болю. Я розумію, що прощення — це вибір, тому прошу: допоможи мені пробачити всім, хто мене образив.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon