Майте праведні мотиви

Майте праведні мотиви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми… – Псалом 138:23

Багато років тому, коли у нас були проблеми з фінансами, мені набридло чекати прориву, і я почала ревно закликати до Господа. Я плакала перед Богом деякий час, а потім з Його допомогою прийняла рішення і проголосила: «Господи, я віддаватиму Тобі десятину й пожертви, допоки не помру, незалежно від того, побачу я колись якісь результати у своєму житті чи ні!» Усім своїм серцем я вірю, що це було випробування, яке мало мені відкрити справжню причину мого віддавання. Господь хотів мені показати, чи являються мої мотиви правильними й благочестивими. Якби я просто «віддавала, аби щось отримати від Бога», то, мабуть, припинила б це робити, опинившись у скруті.

Останнім часом з’являється багато проповідей, з яких чуємо: «Робіть це — і отримаєте ось це». Та невже ми не повинні віддавати від чистого серця, промовляючи при цьому: «Я роблю це виключно тому, що так правильно і приносить славу моєму Богові. Я поклоняюся Йому!»

Будь ласка, дослідіть сьогодні свої мотиви і переконайтеся, що у вашому житті все не крутиться навколо вас. Прийміть щиросерде рішення служити Богові з правильними мотивами.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, вже сьогодні випробуй моє серце та відкрий мої істинні мотиви й сердечні наміри. Якщо вони не є правильними бодай у якійсь сфері мого життя, покажи це мені і допоможи змінитися.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon