Навчіться чекати

Навчіться чекати

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! – Ісая 40:31

Люди часто питають у мене: «Як точно й чітко визначити, що я чую Божий голос, а не просто щось вигадую у своїй голові?» Розмірковуючи над даним питанням, я вірю, що для цього потрібно навчитися чекати і покладатися на Бога.

Трапляється так, що у процесі прийняття важливого рішення ми часто відчуваємо, що слід поквапитися і зробити це якомога скоріше. Ми вважаємо, що повинні діяти, причому негайно! Але Божа мудрість підказує нам, що варто зачекати, допоки не матимемо чіткої картини того, що треба робити і коли.

Кожен із нас мусить навчитися спинятись і споглядати будь-яку ситуацію очима Бога, тобто оцінювати її з Божої точки зору. Тільки тоді ми зможемо приймати такі рішення, яких Він очікує від нас. У спроможності чекати на Бога і довіряти Йому прихована величезна сила. Надіючись на Господа, ви можете відчути у своєму дусі не те, що, як вам здається, ви повинні зробити, а, навпаки, те, до чого Він вас спонукає.

Коли ви стикаєтеся з необхідністю прийняти якесь складне рішення, з вашого боку буде мудро дочекатися отримання чіткої відповіді від Бога, перш ніж ступити крок, про який, можливо, пізніше пошкодуєте. Може, вам буде незручно або кортітиме поквапитися з рішенням, та закликаю вас не дозволяти цьому бажанню пересилити Божу мудрість і знання, якими Він завжди готовий поділитися.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу квапитися і зопалу приймати рішення, про які, можливо, згодом пошкодую. Нагадуй мені, будь ласка, кожного дня, що я мушу довіряти Тобі. Можливо, спершу мені буде важко, але Твоя мудрість і знання варті того, щоб трохи почекати.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon