Плотські й духовні християни

Плотські й духовні християни

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо ви ще тілесні. Бо коли заздрість та суперечки між вами, то чи ж ви не тілесні, і хіба не по-людському робите? – 1 до Коринтян 3:3

У світі існує два типи християн, тож вам доведеться обирати, до якого з них належати — будете ви духовним християнином або ж плотським?

Плотський християнин, який любить догоджати людям, більше переймається тим, яку йому всі дадуть оцінку, тобто людською думкою, замість пильнувати, чи сам він кориться Богові. Така особа є незрілою, прислухається лише до власних емоцій, чинить і каже те, що їй заманеться. Як правило, її життя сповнене ворожнечі й невдоволення, таку людину легко образити, і їй бракує миру в серці.

Духовний християнин кардинально відрізняється від плотського. Він щосили намагається виконувати бажання Святого Духа. Така людина щоденно підживлює власний дух Словом Божим, дозволяючи Самому Богові ввійти й діяти в кожній сфері її життя. Стосунки з Господом такого християнина є центром його повсякденного життя, а не тільки того часу, коли триває церковне служіння раз на тиждень.

Тож наприкінці хочу наголосити, що, не прийнявши рішення йти за Христом, обов’язково зробіть це вже сьогодні. Дозвольте Господові брати участь у всіх ваших ділах. Крокуйте за любов’ю й будьте морально чистою, покірною й мирною людиною. Знаходьте спільну мову з іншими людьми, проявляйте плоди Духа й пожинайте врожай Божої прихильності у своєму житті.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу бути плотським християнином, який завжди керується лише своїми бажаннями й емоціями. Натомість я прагну йти за Святим Духом і проводити життя, що догоджає Тобі. Сьогодні я приймаю рішення, заміть бути плотським, стати духовним християнином.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon