Пізнайте характер Бога

Пізнайте характер Бога

Скуштуйте й побачте, який добрий Господь, (наш Бог)! Блаженна (щаслива, має добру вдачу, достойна заздрості) людина, що надію на Нього кладе (і в Ньому знаходить притулок)! – Псалом 33:9, АМР

Для нас надзвичайно важливо знати Божий характер. Чому? Бо це дає нам прозорливість. Не розуміючи характеру Бога, як зможемо визначити, хто від Нього, а хто ні? Нижче ― три важливі риси Божого характеру, розуміння яких допомагає мені грати на одному полі з Ним:

  • Справедливість: Бог ― справедливий Суддя. Мені неабияк подобається слово «справедливість», адже його суть відповідає тому, що Господь завжди вчинить правду там, де діється беззаконня. Розуміння цього допомагає мені не хвилюватися, коли переживаю чиєсь погане ставлення, адже я впевнена, Бог учинить Своє правосуддя у моєму житті.
  • Добрість: наш Бог благий ― цей факт ніколи не зміниться. Він добрий завжди ― не лише час від часу або коли все йде так, як Йому хочеться. У Псалмі 33:9 сказано: «Скуштуйте й побачте, який добрий Господь!» Коли у моєму житті все кепсько, я знаходжу велике підбадьорення в тому факті, що Бог усе одно завжди добрий до мене.
  • Святість: наш Бог святий і праведний, тому прагне і нас зробити святими, чистими і праведними. Щиро кажучи, розуміння того, що всі Його діла є святими і праведними, незалежно від того, подобається мені це чи ні, дуже допомогло у моїй подорожі з Богом.

Ці три особливості ― зовсім не єдині характеристики, притаманні Богові, та вони найістотніші і найвагоміші саме для мене. Тому раджу вам присвятити трохи часу, щоб краще дослідити ці Божі риси, а також відкрити для себе інші, не менш важливі для вас. Коли ви почнете вивчати сутність Бога, Святий Дух покаже вам, як перейняти деякі Його риси, зробивши їх частиною свого характеру. Почніть практикувати їх у своєму повсякденному житті, і ви побачите, що відбудеться…


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти просто дивовижний! Твоя справедливість, добрість, святість і всі інші риси вражають мене, розкриваючи Твою велич. Нагадуй мені й далі про Твої якості, щоб я міг ще більше уподібнитися Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon