Рухайтесь уперед крок за кроком

Рухайтесь уперед крок за кроком

(У Харані) промовив Господь до Аврама: Вийди (заради свого ж власного добра) зо своєї землі, і від родини своєї, і з дому батька свого до Краю, який Я тобі покажу. —Буття 12:1, АМР

Зазначу, що Авраам навчився довіряти Богові, поки Той вів його за Собою крок за кроком. Історія цього чоловіка бере свій початок у книзі Буття 12:1 — це наш вірш на сьогоднішній день. Хочу звернути вашу увагу на те, що у вище наведеному вірші Бог показав Аврааму лише один крок — не два й не три. По суті, Господь просто попередив його, що, не ступивши першого кроку, він не зможе дізнатися, який має бути другим. Уявіть собі, це розкриває нам таку просту, але водночас таку глибоку правду про те, яким чином Бог звертається до нас: спершу Він показує, в якому напрямку рухатися, а потім веде за Собою поступово, мало-помалу, крок за кроком.

Багато людей відмовляється ступити перший крок, допоки не дізнається, яким має бути другий, третій, четвертий і так далі. Коли ви мислите саме так, то сподіваюся сьогодні викликати у вас бажання почати рухатися до здійснення Божого плану для вашого життя й довіритися Йому, ступивши перший крок за вірою. Між нами кажучи, після кількох кроків у напрямку до мети ваша віра значно зросте, адже ви усвідомите, що під ногами завжди буде тверда земля, навіть якщо Бог спонукатиме вас ступити крок у невідоме. Господь попрохав Авраама про непростий крок, а саме: покинути все, до чого той звик, усіх своїх друзів, знайомих і вирушити в невідомому напрямку. Але також Бог пообіцяв йому, що це буде для його ж власного добра.
Підкоряючись Богові, ми стаємо благословенним людьми. Господь має чудовий план для нашого життя й намагається все повернути нам на користь. Наша частина — покірно слідувати за Ним, поступово, крок за кроком.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Завжди будьте покірні голосу Бога й рухайтеся вперед до мети поступово, крок за кроком.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon