Слово мудрості

Слово мудрості

Одному бо (Святим) Духом дається слово мудрості, (тобто здатність промовляти послання, сповнене мудрості, у життя інших людей)… —1 до Коринтян 12:8, АМР

У Першому посланні до Коринтян 1:30 читаємо про те, що Ісус “став нам мудрістю від Бога”. Також автор книги Приповістей неодноразово наказує нам шукати мудрості й робити все можливе для її здобуття. Вона доступна всім людям, однак “слово мудрості” — це зовсім інший її вид, який докорінно відрізняється від загальної мудрості, доступної для кожного з нас.

Можу з упевненістю сказати, що тільки Бог є справжнім джерелом усякої мудрості. Глибокі знання й розуміння життя можна здобути завдяки досвіду чи інтелектуальній праці, що також можна вважати мудрістю. Однак остання відрізнятиметься від слова мудрості, про яке згадується в нашому сьогоднішньому вірші. Слово мудрості — це різновид духовного керівництва. Коли якась людина рухається в цьому дарі, Святий Дух відкриває їй надприродним чином, як розв’язати життєвий вузол із надзвичайною мудрістю. І остання не піддається поясненню з точки зору людської освіти чи життєвого досвіду, але є Божою волею для тих, до кого вона звертається.

Часто ми можемо рухатися в цьому дарі, навіть не здогадуючись про це. Навіть якісь прості чи зовсім звичайні, на наш погляд, слова можуть здатися нашому співрозмовнику в його конкретній ситуації проявом неймовірної мудрості. Я неодноразово отримувала слово мудрості від дітей, які, без сумніву, навіть гадки не мали, про що кажуть. Святий Дух просто намагався привернути мою увагу й використовував для цього трохи незвичайне джерело для мого розуміння того, що це Він до мене звертається. Отже, попрохайте Бога скеровувати вас у правильному напрямку за допомогою слова мудрості і очікуйте, що саме це Він і зробить.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Шукайте мудрості й женіться за нею, адже одне слово мудрості, почуте людиною у відповідний момент, може змінити її.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon