Хрещення вогнем

Хрещення вогнем

Отже, я хрещу вас водою на покаяння, а Той, Хто прийде після мене, сильніший за мене; Йому я недостойний нести взуття; Він вас хреститиме Духом Святим і вогнем. —Матвій 3:11, УТТ

Ми, віруючі люди, покликані до чогось більшого, ніж просто ходити в церкву недільного ранку, виконувати одноманітні ритуали чи просто потерпіти, поки хтось бризкатиме нам водою на чоло або занурить у купель для хрещення. Усе це є надзвичайно важливим: не варто ігнорувати і хрещення водою й відвідування церковних богослужінь, але за всім цим має природним чином слідувати готовність пережити “хрещення вогнем”.

Якось мати Івана та Якова спитала в Ісуса стосовно своїх синів, чи можуть вони обидва сісти праворуч і ліворуч від Ісуса, коли Він запанує у Своєму Царстві (див. Матвій 20:20–21), Ісус, не зволікаючи, відповів їй, що насправді вона навіть не усвідомлює, про що прохає. Він сказав: “Чи ж можете ви пити чашу, що Я її питиму або хреститися хрещенням, що я ним хрещуся?” (Матвій 20:22).

Тож про яке хрещення говорив Ісус? Він уже хрестився водою в Йордані і водночас прийняв хрещення Святим Духом (див. Марко 1:9–11). Яке ще хрещення ми, віруючі люди, маємо пережити?

Ісус мав на увазі саме хрещення вогнем. Вогонь — це засіб очищення, що змушує нас відчувати дискомфорт, допоки здійснює свою роботу в серці нас. Ісус як безгрішний не потребував очищення; тоді як ми, навпаки, конче цього потребуємо. Адже Ісус — це Той, Хто хрестить нас Святим Духом і вогнем. Отже, наважмося попрохати Ісуса про Його хрещення нас Своїм вогнем. Моліть Його про очищення свого життя, просіть зробити вас глечиком, придатним для Його використання. Напевно, вам буде важко пройти хрещення вогнем, але врешті-решт це принесе вам неабияке задоволення й велику винагороду.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Коли ви проходитимете через вогонь, Бог буде з вами поруч. Він ніколи не залишить і не покине вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon