Ісус — наш приклад

Ісус — наш приклад

…Бог є любов. – 1 Івана 4:8

Любов ― це така річ, яку неможливо побачити. Вона є плодом роботи Святого Духа у нашому житті і проявляється у нашій поведінці і ставленні до інших людей. Любов може багато в чому виражатися, тобто її можна відчути у багато різних способів. Прикладом, коли на діамант падають промені світла, він починає виблискувати різними кольорами залежно від того, як його повернути. Я вірю, що любов також може спалахкувати різноманітними кольорами в залежності від того, як на неї подивитися.

У Першому до Коринтян 13:4-7 наводяться приклади вираження любові:

  • Любов усе зносить ― вона має здатність довгий час миритися з різними образами.
  • Любов ніколи не заздрить ― вона не прагне того, чого не має.
  • Любов не надимається ― вона не привертає до себе увагу.
  • Любов ніколи не буває самовдоволеною чи грубою.
  • Любов не наполягає на тому, щоб усе було на її.
  • Любов не звертає уваги на несправедливе ставлення.
  • Любов ніколи не перестає!

Це лише кілька способів виявлення любові до інших людей… і саме таку любов Бог має до нас. У Першому Івана 4:8 читаємо, що Бог є любов. Він любить нас і тому врятував, отже віднині можемо ділитися Його любов’ю з оточуючими. У своєму бажанні бути схожими на Бога, ми мусимо дивитися на Ісуса ― досконале уособлення Бога – оскільки Він виявив до нас усі ознаки любові, про які йдеться у 13 розділі Першого до Коринтян. Він незмінно у будь-якій ситуації проявляв любов, навіть коли люди нападали на Нього.

У Посланні до Колосян 3:12-14 для нас звучить повеління «зодягнутися, як Божі вибранці, святі та улюблені… понад усе в любов». Тож зодягнімося в любов, як це робив Ісус, і будемо наслідувати Його приклад, прославляючи і віддаючи всю честь і хвалу Богові.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти показав мені, що таке любов, коли першим полюбив мене. Тож допоможи мені наслідувати приклад Ісуса і виражати всі прояви любові в моєму повсякденному житті.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon