Dievs Dzird Un Atbild

Dievs dzird un atbild

“Viņš tev būs žēlīgs, kad tu Viņu piesauksi. Kad Viņš dzirdēs tavu balsi, Viņš tev atbildēs.” (JESAJAS 30:19)

Mūsu sadraudzība ar Dievu sniedz labumu ne tikai mums pašiem, bet arī apkārtējiem. Kad kāds pastāsta man par savu problēmu vai raizēm, iespējams, es varu palīdzēt, bet reizēm man pašai nav itin nekā, kas šim cilvēkam varētu noderēt. Bet mums jāatceras, ka, pat ja mums pašiem nav tas, kas cilvēkam tik ļoti vajadzīgs, Dievam noteikti ir. Ja esam sadraudzībā ar Dievu, tad tādā reizē mēs varam teikt – “Man nav, kas tev vajadzīgs, bet es pazīstu Kādu, kuram ir. Es pajautāšu savam Draugam! Es lūgšu par tevi!”

Mēs zinām, ka Dievam piemīt vara iejaukties cilvēku apstākļos, Viņš var palīdzēt, lai mūsu bērni pārstātu lietot narkotikas, nest finansiālu izlaušanos, darīt medicīniskus brīnumus un atjaunot laulības. Jo personīgāk mēs pazīstam Dievu, jo pārliecinātāki esam par Viņa vēlēšanos un varēšanu palīdzēt cilvēkiem. Ja kāds nāk pie mums, mēs varam doties pie Viņa, un zināt, ka Viņš iejauksies. Mēs pat varam lūgt Dievam īpašu labvēlību palīdzēt kādam, ko ļoti mīlam, pat ja viņš to tiešām nemaz nav pelnījis. Sirds mīlestībā mēs varam līdzjūtīgi aizlūgt, un Dievs to dzird un atbild.

Dievs mīl tevi un Viņš mīl tavu balsi, kas lūgšanā un sadraudzībā paceļas pie Viņa. Dodies pie Viņa vēl biežāk; ne tikai ar savām, bet arī citu vajadzībām.


Dieva vārds šodienai: Atceries, ka Dievam ir patīkami dzirdēt tavu balsi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon