Dievs nekad nemainīsies, bet tu to vari!

“Jo Es esmu Tas Kungs, un Es nepārveidojos, un jums, Jēkaba bērniem, vēl nebūs būt pagalam.” — Maleahija 3:6

Kāpēs mēs tik bieži pieķeram, sevi domājam: „Nekas jau nekad nemainīsies. Es tāds vienmēr būšu un palikšu. Mana situācija nekad nemainīsies. Viņš nekad nemainīsies. Viņa nekad nemainīsies. Es nekad nebūšu tik labs kā viņš vai viņa.”
Vienīgais, kas tiešām nekad nemainīsies, ir Dievs. Viss cits var mainīties.

Tomēr, ja tevī nav cerības ieraudzīt izmaiņas savā situācijā, visticamāk, nekas arī nemainīsies. Zini, mums jau tā emocionāli nākas tik daudz ko panest, un, ja vien mēs liktu savu cerību uz Dievu un tik ļoti neiespringtu par apstākļiem, ko nespējam ietekmēt, mums nenāktos tik daudz ciest.

Lūk, labās ziņas – tu vari izbaudīt dzīvi, ja tu to izlem! Tomēr tev patiesi jātic, ka tā ir Dieva griba, ka tu spēj piedzīvot nepārtrauktu prieku. Tad tev jānolemj spert soli, lai ieietu šajā priekā, kas ir tik svarīgs tavai fiziskajai, mentālajai, emocionālajai un garīgajai veselībai.

Dievs nemainās, bet, ja tu Viņam to ļausi, Viņš var mainīt tevi.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, reizēm man šķiet, ka mana situācija nekad nemainīsies, bet es zinu, ka Tu to vari mainīt, un Tu vari mainīt arī mani. Es izvēlos pieņemt Tavu prieku un uzticēties, ka Tu mainīsi manu dzīvi.”

 

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon