Kā iegūt savu apsolīto zemi?

Kā iegūt savu apsolīto zemi?

“Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.” — Efeziešiem 2:10

Dievs vēlas ievest tevi tavā apsolītajā zemē; galu galā, tu esi Kristū radīts no jauna, piedzimis no augšienes, lai spētu dzīvot to labo dzīvi, ko Viņš tev jau iepriekš ir paredzējis. Bet, lai tu varētu sekot Dievam šajā jaunajā dzīvē, Viņam tevi vispirms nākas sagatavot, savukārt, tas nozīmē, ka tev kaut ko nāksies mainīt.

Bet nebaidies no šī vārda mainīt; tas vienkārši nozīmē, ka tev nāksies pārtraukt darīt ko tādu, ko esi darījis līdz šim, un jāsāk darīt ko tādu, ko nekad vēl neesi darījis. Piemēram, pārtrauc domāt negatīvas domas un sāc domāt pozitīvi; pārstāj noenkuroties savā komforta zonā un izkāp no laivas; neatliec darbus, sāc pieņemt izaicinājumus un jaunas iespējas, kad tās parādās.

Nepietiek ar to, ka tu lasi un runā par apsolīto zemi. Pieņem lēmumu, ka tu ieņemsi savu apsolīto zemi. Dievs ir labs; Viņš tevi vadīs tajā. Esi gatavs sekot un pieņemt tās labās pārmaiņas, ko Dievs vēlas ienest tavā dzīvē, gatavojot tevi par svētību citiem.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, parādi man tās izmaiņas, kas jāievieš, lai es varētu iemantot apsolīto zemi. Paldies, ka Tu gatavo mani būt par svētību citiem, un tam, lai es piepildītu Tevis paredzēto likteni.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon