Ļauj Dieva mīlestībai pārvarēt pagātnes sāpes

Ļauj Dieva mīlestībai pārvarēt pagātnes sāpes

“Ka jūs izprastu Kristus mīlestību, kas ir daudz pārāka par katru atziņu, un, ar to piepildīti, iegūtu visu Dieva pilnību.” — Efeziešiem 3:19

Mūsu laulības pirmajos gados mēs abi ar Deivu piedzīvojām diezgan grūtu dzīves posmu, lielākoties tādēļ, ka es vēl nebiju saņēmusi Dieva dziedināšanu no iepriekš pārciestās sava tēva seksuālās, emocionālās un verbālās vardarbības. Ar daudz asarām un grūtībām, izvēloties piedot nevis atriebties, Dievs mani tam izveda cauri, kā arī lietoja manu liecību, lai dziedinātu vēl daudzus citus.

Kad Dievs dziedina tavas pagātnes sāpes, Viņš ne tikai palīdz tev, bet vēlas, lai tava pieredze kļūtu kā vārti, caur kuriem arī citi varētu piedzīvot to pašu dziedināšanu.

Pēc kāda laika Dievs mani ar Deivu mudināja nopirkt vecākiem māju Sentluisā, kas man bija ārkārtīgi grūti. Tomēr mans tētis atvainojās par visu, ko bija man nodarījis un pat ieaicināja savā sirdī Kristu. Tāpēc, ka ļāvu, lai Dievs Savā piedošanas spēkā mani dziedina, es piedzīvoju pavisam citu emocionālās veselības līmeni, un Dievs varēja lietot manu atjaunošanos, lai dziedinātu arī tēvu.

Mums katram sāp citādāk. Vientulība, vilšanās, bailes un nedrošība var mūs sāpināt pat ļoti dziļi. Kamēr nebiju pieņēmusi un piedzīvojusi Dieva mīlestību, un ļāvusi Viņam visu vērst par labu, es nespēju aizmirst pagātnes sāpes.

Pirms tu spēsi pagriezt muguru sāpēm, iemācīsies mīlēt un piedot citiem, tev būs jāpiedzīvo Dieva mīlestība.

Risinot pagātnes traumas, neaizmirsti, ka Dievs tevi ļoti mīl. Bībelē teikts, ka mēs esam pilnīgi vien tad, kad piedzīvojam Kristus mīlestību, kas ir tik liela un plaša, ka mēs to nekad nespētu izprast. Pieņemot Viņa mīlestību, tavā sirdī ienāks arī dziedināšana un tevi piepildīs Viņa dzīvības pārpilnība.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es ticu, ka Tu man palīdzēsi pārvarēt manas pagātnes sāpes un traumas, un lietosi manu dziedināšanu arī citu dzīvē. Palīdzi man piedzīvot Kristus mīlestību un piepildi mani ar Savas dzīvības un spēka pārpilnību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon