Ļauj vētrai norimt

Ļauj vētrai norimt

“Dievs ir mūsu patvērums un stiprums, tiešām spēcīgs palīgs bēdu laikā. Tāpēc mēs nebīstamies, kaut arī zeme zustu un kalni pašā jūras vidū nogrimtu.” — Psalms 46:2-3

Esmu piedzīvojusi tik daudzas dzīves vētras; dažas no tām kā pēkšņas pēcpusdienas lietus gāzes, kas bieži sastopamas vasarā, bet citas šķita kā ceturtās kategorijas viesuļvētras!

Ja vien esmu ko iemācījusies par to, kā pārciest šīs vētras, tad tā ir atziņa, ka tās neilgst mūžīgi un vētras laikā man nav jāpieņem svarīgi lēmumi.

Krīzes brīdī domas un emocijas skrien kā trakas, un tomēr tieši tajos brīžos ir ļoti jāuzmanās ar lēmumu pieņemšanu. Es bieži pie sevis domāju – pirms tu pieņem lēmumu, ļauj emocijām norimt.

Mums jāsaglabā miers un jādisciplinē sevi, lai varētu koncentrēties uz to, ko varam konkrētā brīdī izdarīt, kā arī jāuzticas, ka Dievs izdarīs to, ko mēs nevaram.

Tā vietā, lai slīktu raizēs un bailēs, tiecies pie Dieva, kurš redz pāri vētrai un tur Savās rokās visu, kas notiek.

Viņš zina, ka mūsu dzīvē notiek it viss, kam jānotiek, ka tas notiek īstajā laikā, īstajā ātrumā un liek mums droši nonākt izredzētajā un Viņa ieplānotajā gala mērķī.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka nevaru visu kontrolēt, tāpēc darīšu to, ko tiešām varu un uzticēšos, ka Tu paveiksi to, kas nav manos spēkos. Dzīves vētras nevalda pār mani. Es uzticos Taviem plāniem manai dzīvei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon