Lielākā dāvana, ko tu vari pasniegt

Lielākā dāvana, ko tu vari pasniegt

“Tāpēc esiet žēlīgi, kā jūsu Tēvs ir žēlīgs.” — Lūkas 6:36

Tas tiešām ir kaut kas neaptverams! Jo vairāk es par to domāju, jo vairāk tas mani pārsteidz. Tā sniedz svētības, kas nepavisam nav pelnītas un attur sodu, kas tik ļoti būtu vietā. Tā pavisam noteikti ir pati dižākā dāvana, ko tu kādam vari dot.

Šo dāvanu sauc žēlastība. Redzi, Jēzus nāca šajā pasaulē un deva mums žēlastību, tāpēc arī mums jāmācās to pasniegt citiem.

Kristus piemērs mums māca mīlēt un lūgt par saviem ienaidniekiem. Mums tiek mācīts būt draudzīgiem pret tiem, kas neizturas pret mums tā, kā mēs to gribētu. Mums ir pavēlēts dot un rūpēties par nabagiem, bezpalīdzīgajiem, kuri nekad nespēs mums atmaksāt.

Mēs varētu gribēt dot tiem, kas spēs mums dot kādu dāvanu pretī. Tomēr mēs esam vairāk svētīti, ja izvēlamies dot tiem, kas mums nevar atmaksāt; tā ir žēlastības došana.

Lielākā dāvana, ko vari pasniegt Dievam, ir kļūt līdzīgāks Jēzum. Tu vari to izdarīt, izturoties pret citiem tā, kā Viņš ir izturējies pret tevi. Dāvā apkārtējiem vislielāko dāvanu, ko viņi no tevis varētu saņemt – žēlastību.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es pateicos par žēlastību, ko Tu tik nesavtīgi izlej pār mani katru dienu. Es izvēlos šo žēlastību dāvāt arī citiem. Es parādīšu Tevis doto žēlastību pie katras iespējas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon