Noņem masku

“Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars.” — 2. Korintiešiem 3:18

Tik bieži mūsu uzvedība ārēji ir tik atšķirīga no tā, kas notiek mūsu iekšienē. Mums ir savas vājības, vainas un bailes – viss tas, kas, mūsuprāt, mūs padara nevēlamus un nemīlamus. To visu mēs gribētu noslēpt no apkārtējiem. Un, lai to izdarītu, mēs sākam valkāt maskas.

Bīstamība ir tajā, ka, nēsājot maskas, tiek radīts nepareizs priekšstats par mums. Tas, ko apkārtējie redz, ir meli. Neviens neredz to, kas mēs esam vai kādiem mums vajadzētu būt. Pat ja varam izmainīt savu ārieni, mēs nevaram izmainīt to, kas patiesībā esam – dziļi savā būtībā; tikai Dievs spēj mainīt sirdi.

Mums jāsaprot, ka Dievs mūs mīl tieši tādus, kādi šobrīd esam, un Viņa mīlestība pret mums nekad nemazinās.
Bet tas vēl nav viss! 2. vēstulē Korintiešiem 3:18 ir teikts, ka Dievs mūs dara līdzīgākus Sev, izlabojot visas vainas, ko mēs labprāt noslēptu.

Uzticies Viņam un uzdrīksties noņemt savu maksu. Un tad, kā tas notika ar mani, arī tu pamanīsi, ka soli pa solim tu tiec mainīts sava Kunga līdzībā.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es apzinos, ka, lai iederētos un būtu pieņemts, es bieži valkāju masku. Šodien es izvēlos šo pieņemšanu atrast Tevī. Lai Tava pāri plūstošā mīlestība turpina mani mainīt Tavā līdzībā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon