Runā uz kalniem Dieva Vārdu

“Jo patiesi Es jums saku: ja kas šim kalnam sacīs: celies un meties jūrā! – un nešaubīsies savā sirdī, bet ticēs, ka notiks, ko viņš saka, tad viņam tas notiks.” — Marka 11:23

Sakot, ka mēs varam runāt uz kalnu, pavēlot tam pacelties un mesties jūrā, Jēzus pasaka ko pavisam radikālu.

Redziet, mēs bieži mēdzam runāt par “kalniem” jeb savas dzīves izaicinājumiem, bet Dieva Vārds mūs mudina runāt uz tiem. To darot, mums jāpastāv Dieva Vārdā.

Lūkas evaņģēlija 4. nodaļā, kur sātans tuksnesī mēģināja kārdināt Jēzu, mūsu Kungs uz katru no velna viltībām atbildēja ar Rakstu citātiem. Viņš atkal un atkal citēja rakstuvietas, kas tūlīt apturēja velna melus un viltību.

Diemžēl, lai arī kādā dzīves posmā iesākam to darīt, neredzot ātrus rezultātus, mēs mēdzam padoties, un tā vietā, lai uz savām problēmām runātu Dieva Vārdu, mēs atkal sākam runāt par savām sajūtām. Pastāvība ir galvenās durvis, kas ved uz uzvaru.

Lai pārvarētu problēmas un nepatīkamos dzīves brīžus, nemitīga Vārda izrunāšana ir ļoti spēcīgs un absolūti nepieciešams ierocis. Zini, kam tu tici, un apņemies pie tā palikt līdz pašām beigām!

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, atgādini man katru dienu uz savas dzīves kalniem runāt Tavu Vārdu. Ikreiz, kad sāku sūdzēties un krītu izmisumā, pamudini mani drosmīgi un ar pārliecību izrunāt Tavu Vārdu un pārcelt kalnus!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon