Lai Dievs kļūst par “to vienu vienīgo”

Lai Dievs kļūst par “to vienu vienīgo”

“Vienu es izlūdzos no Tā Kunga, pēc kā es kāroju: ka es varu palikt Tā Kunga namā visu savu mūžu…” — Psalms 27:4

Dzīvei nav jābūt sarežģītai. Jēzus nenomira, lai mums būtu jāaizvada sarežģīta, nemierīga, nožēlojama dzīve. Jāņa 10:10 teikts, ka Viņš nomira par mums, lai mums būtu dzīvība un pārpilnība. Brīdī, kad viss tiek sarežģīts, pazūd arī prieks. Mums jāiemācās, kā neļauties trauksmei un pārstāt piekopt pārmērīgi aizņemtu dzīves veidu.

Dzīve vienkāršībā ir kas pilnīgi pretējs. Vienkāršība nozīmē “vienīga, nepārtraukta vienas lietas atkārtošanās, nesajauktība”. Dievam nācās ar mani daudz strādāt, lai iemācītu man dzīvot vienkāršāk. Un Viņš man ir atklājis, ka vienīgais veids, kā to izdarīt, ir dzīves centrā atstāt “tikai vienu”.

Dievs vēlas būt “tas viens” mūsu dzīvē. Savā Vārdā Viņš saka, ka mēs nevaram iemantot Viņa valstību, ja nenākam pie Viņa vienkārši kā mazi bērni, sakot – “Es ticu!”

Tas izklausās gandrīz pārāk vienkārši, bet mēs vēlamies to padarīt sarežģītāku. Bet nevajag! Dieva plāns tavai dzīvei ir vienkāršs. Varbūt tev tas nešķiet saprotams, bet Dievā nav nekā sarežģīta, un Viņš nevēlas, lai tu būtu sarežģīts. Nāc pie Viņa jau šodien, un saki – “Es ticu!” Lai Viņš kļūst par “to vienu” tavā dzīvē!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ticu Tev. Es negribu dzīvot sarežģītības nospiests, tāpēc šodien es meklēju vienkāršību, un gribu, lai Tu kļūsti par to vienu vienīgo, ko es meklēju. Vadi mani Savā vienkāršajā plānā manai dzīvei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon