А ви — освячений посуд?

А ви — освячений посуд?

Отож, хто від цього очистить себе, буде посуд на честь, освячений, потрібний Володареві, приготований на всяке добре діло. – 2 до Тимофія 2:21

У Біблії нас названо глиняним, або крихким, посудом (див. 2 до Коринтян 4:7). Як і череп’яний посуд, виготовлений на гончарському колі, ми зроблені з глини (див. Ісая 64:8). Бог створив Адама із пороху земного, як читаємо у книзі Буття 2:7, а у Псалмі 102:14 записано: «Бо знає Він створення наше, пам’ятає (глибоко у Своєму серці), що ми порох».

Хоча ми слабкі й недосконалі, та, наповнюючи свій посуд (тобто самих себе) Божим Словом, ми стаємо місткими контейнерами для Його благословення, що може виливатися на інших згідно з Його волею. Кожен із нас є цінним для Бога – Він використовує навіть тріснуті горщики! Та спершу ми повинні повністю освятитися для Господа. У Біблії, Другому посланні до Тимофія є нагадування для нас: «Хто очистить себе (від усього неблагородного і нечистого, хто не вступатиме в контакт із будь-чим, що забруднює і розбещує), буде посуд на честь, освячений, потрібний Володареві, приготований на всяке добре діло» (АМР).

Якщо ви твердо вирішите стати відділеним посудом, то вже сьогодні Бог почне виконувати неймовірну роботу у вашому житті.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я належу і присвячую себе Тобі. Я прагну бути посудом, потрібним Тобі. Я хочу наповнюватися Твоїм Словом і бути приготованим на всяке добре діло, яке Ти призначив мені виконати.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon