Богові небайдужі навіть найменші подробиці

Богові небайдужі навіть найменші подробиці

Чи не два горобці продаються за гріш? А на землю із них ні один не впаде без волі (й згоди) Отця вашого (Небесного).А вам і волосся все на голові пораховано. Отож, не лякайтесь, бо вартніші ви за багатьох горобців. —Матвій 10:28–31, АМР

Бог воліє звертатися до вас щодня за допомогою сили Святого Духа, що мешкає всередині вас. Він хоче крок за кроком, поступово вивести вас із халепи, у якій опинилися, і привести до всього того чудового, що Він для вас приготував. Богові небайдужі навіть найменші подробиці вашого життя. Як сказано в наведеному вище вірші, Він навіть веде підрахунок волосся на вашій голові. А тому повірте, Він небайдужий до бажань вашого серця і жадає відкрити вам істину, що вільними вас зробить від тривог, хвилювань і переживань.

Божий план стосовно Його близьких стосунків із вами з’явився ще до вашого народження, адже в Псалмі 138:16 сказано: “Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані (всі) дні (мого життя) та всі мої (діла), що в них були вчинені, коли жодного з них (ще) не було”(АМР). Отже, Господь наперед знає всі дні нашого життя й має власний план на кожен із них. І тому, почавши ставити Богові питання щодо своїх дій кожного конкретного дня свого життя й повіривши в Його щоденне скерування, ми дуже скоро почнемо спостерігати здійснення Його неймовірного плану для нашого життя.

Між нами кажучи, мені здається просто незбагненним той факт, що в Бога є план для кожної людини на землі. Усвідомлення Його спроможності взяти будь-який хаос і перетворити на щось вагоме й варте уваги приносить мені великий мир і неабиякий спокій. Тому закликаю вас присвячувати час пізнанню Бога, адже Його план для вашого життя відкриється вам тільки через близькі й особисті стосунки з Ним.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Пам’ятайте, Бог дбає навіть про горобців… тож, хай що з вами сьогодні відбувається, годі сумніватися, що ваше життя під Його контролем, у Його надійних руках!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon