Бог говорить зі Своїми друзями

Бог говорить зі Своїми друзями

А Господь сказав: Чи Я від Авраама, (Мого друга й раба,) втаю, що Я маю зробити? —Буття 18:17, АМР

Мабуть, у Біблії нікого так часто не названо “другом Бога”, окрім як Авраама. Хоча, за Біблією, Давид і є “мужем за серцем Бога”, а Іван —”учнем, якого любив Ісус”, саме Авраамові в ній відведена честь називатися особистим другом Бога. Причому про це згадується не в одному уривку зі Святого Письма, а в кількох. Вирішивши покарати мешканців Содому й Гоморри за їхнє зло, Він розповів про Свій план Аврааму.

По правді, люди, які дружать, часто розповідають одне одному про свої плани, про те, що збираються зробити. Оскільки Бог вважав Авраама Своїм другом, Він розповів йому про Свої наміри — так само, як ви це зробили б під час розмови зі своїм другом. Отже, дізнавшись, що Бог планує зруйнувати й спустошити Содом і Гоморру, Авраам “підійшов та й промовив: Чи погубиш також праведного з нечестивим?” (Буття 18:23). Так само, як Господь поділився Своїми планами з Авраамом через те, що вони були друзями, Авраам також наблизився до Нього й почав відкрито, сміливо обговорювати Його плани — а все тому, що вони з Богом були друзями. Їхні стосунки були настільки особистими й тісними, що вони могли вільно спілкуватися й відкрито говорити між собою. Близькість, яка існувала між Богом і Авраамом, є результатом впевненості Авраама в Божій любові до нього.

Отже, усвідомте, Бог прагне бути й вашим другом — тобто вільно говорити з вами й слухати вас у відповідь. Відтак уже сьогодні виробіть у себе зовсім нове ставлення до того факту, що ви є Божим другом, і можете вільно будь-якого часу приходити до Нього як до свого близького Друга.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Виробіть із Богом стосунки, завдяки яким ви зможете вільно розмовляти з Ним і з легкістю чути все, що Він вам каже.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon