Бог говорить конкретно

Бог говорить конкретно

Якщо тільки послухаються, та стануть служити Йому, покінчать вони свої дні у добрі (й процвітанні), а роки свої у приємнощах (і радості). —Йов 36:11, АМР

Нам із Дейвом доводиться регулярно звертатися до Бога за порадою стосовно багатьох ситуацій. Ми потребуємо слова від Нього щодо того, як керувати людьми, реагувати на певні обставини і розбиратися з різними подіями, конкретними ситуаціями. Отож ми постійно молимося так: “Що нам робити з цим? Що нам робити з тим?” Складається таке враження, що кожного тижня з нами відбуваються сотні подій, у яких нам із Дейвом конче потрібно швидко розібратися, прийнявши правильне рішення. Взоруючи на досвід, я усвідомлюю, що відсутність покори Богові в понеділок, до п’ятниці перетворить наше життя на справжній хаос. Тому ми прийняли тверде рішення ніколи не жити в непокорі.

Багато людей намагається дізнатися конкретну Божу волю для свого життя і питає, що Він наказує їм робити. Прикладом: “Господи, чи повинен я влаштуватися на цю роботу, або ж Ти хочеш, щоби я знайшов іншу? Чи Ти хочеш, аби я зробив це, або ж у Твоїх планах для мене щось інше?” Вірю, що Бог хоче підказати нам конкретний напрямок, у якому потрібно рухатися. Проте навіть більше Його турбує питання нашої покори Його загальній волі для нашого життя, про яку йдеться в Його Слові, — наприклад, завжди бути вдячними, ніколи не скаржитися, бути всім задоволеними, мати плоди Духа й пробачати тим, хто розчарував нас чи завдав нам болю.

Відтак пильнуйте: противлячись настановам, що Він уже дав у Святому Письмі, нам буде важко почути те, що Він хоче нам сказати про Свою конкретну волю для нашого життя. Тож, у спробах більш чітко почути голос Бога й виконати Його волю для нашого життя, пам’ятаймо, що спершу конче потрібно пізнати й виконати Його загальну волю, вкорінюючись у Божому Слові. Тоді вам буде набагато легше почути Його голос, коли Він звертатиметься до вас щодо кожної конкретної ситуації вашого життя.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не припиняйте працювати над виконанням уже сказаного вам Богом. Раптом ви не знатимете, що робити далі, Бог обов’язково все покаже.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon