Бог звертається, щоб виправити

Бо Господь виправляє (вказує на помилки й дисциплінує тих), кого любить… До Євреїв 12:6, АМР

Час від часу нам усім потрібна корекція, тобто щоби хтось у чомусь нас виправив. Між нами кажучи, я вірю, що бажання Господа — Самому звернутися до нас і виправити, перш ніж дозволити іншим людям або життєвим обставинам внести корекцію. Більшість із нас менш схильні й не так радісно приймають докори й виправлення, особливо коли останні приходять від інших людей. Саме тому Бог завжди намагається розібратися з нами особисто. Проте, не отримавши від нас дозволу на виправлення або зрозумівши, що не приймаємо від Нього догани, Він сприяє тому, що опиняємося в певному положенні — очевидно, Йому доведеться виправити нас на очах у всіх інших.

Якось одного разу я поїхала проповідувати в іншу країну. Там, відвідуючи ресторан, я намагалася пояснити офіціанту, що хочу замовити. За збігом обставин, він не дуже добре говорив англійською, а я взагалі не володіла його мовою. Тож моє розчарування дуже швидко для всіх стало очевидним, адже про це свідчило моє ставлення й тон розмови. Відтак я повелася дуже погано. Проте найгіршим стало наступне: все відбувалося на очах у людей, які знали, що я приїхала в їхню країну послужити їм. І, без сумніву, мій приклад для них мав велике значення. Я розуміла, що насправді погано повелася з офіціантом, але Господь хотів, щоб я дійсно зрозуміла й усвідомила це. Отже, по поверненні у готельний номер Дейв у подробицях нагадав мені про цей інцидент, зауваживши, що я подала нашим супутникам не дуже гарний приклад.

Зізнаюся щиро, я розуміла: Дейв правий, і Бог через нього намагається допомогти мені усвідомити, як важливо в моєму положенні слідкувати за своєю поведінкою. Проте, навіть усвідомлюючи цей факт, мені чомусь захотілося нагадати Дейвові про його схожу поведінку в подібному випадку. Зроби я це — і мені не вдалося б щиро прийняти слово виправлення. Тоді Богові довелося б вносити корективи у моє ставлення й поводження якимсь іншим способом, від якого, напевно, мені було б більш соромно чи неприємно.

Уже сьогодні почніть молитися й прохати Бога про Його допомогу вам у достойному прийнятті слів Його виправлення. Згодом ви будете спроможні відчувати, коли Бог Сам звертається до вас, а коли намагається достукатися до вас, докорити вам через інших людей. Пам’ятайте, що Господь завжди робить це для вашого добра.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не противтеся Божому виправленню і Його докорам.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon