Бог мешкає всередині нас

Зберігай (і охороняй з усією старанністю) це дорогоцінне, (досконале) вчення (Правди), яке було довірено тобі Духом Святим, котрий живе в нас.  2 до Тимофія 1:14, АМР

Уявіть собі, за часів Старого Заповіту Адам і Єва гуляли з Богом в Едемському саду, а Мойсей зустрічав Його на горі Синай. Даруйте на слові, сьогодні Бог не зустрічається з нами в садочку або на сусідній горі, куди можемо прийти, щоб поспілкуватися з Ним винятково за запрошенням. Він більше не хоче жити в скинії, як тоді, коли Ізраїльський народ блукав пустелею. Також упевнено можу сказати, що і в будівлі, зробленій людськими руками, Він не мешкає. Уявіть собі, коли ми приймаємо Христа як свого Спасителя, Святий Дух приходить і замешкує в нас (див. Іван 14:17). Господь прагне оселитися в нашому дусі, тобто в центрі нашого єства, де Він міг би перебувати настільки близько до нас, наскільки це можливо. Коли Дух Божий оселяється в нашому серці, наш дух стає Його домівкою (див. 1 до Коринтян 3:16–17) і таким чином освячується, адже тепер у ньому мешкає Сам Бог.

Стан святості, якого ми, віруючі люди, досягаємо по відношенню до Бога, з часом залишає відбиток на нашому єстві, зокрема душі й тілі. Господь прагне, щоб урешті він проявився зовні і став очевидним у нашому повсякденному житті. Це тривалий процес із певними фазами, проходження яких приводить до того, що ми змінюємося в Божу подобу, в результаті чого це стає свідоцтвом для людей, що нас оточують і добре знають. По суті, таким чином ми вчимося виконувати, або здійснювати, своє спасіння! Бог уже виконав неймовірну роботу в нашому дусі, і тепер Святий Дух навчає нас жити так, щоб бути свідоцтвом для світу, який так потребує Бога.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Нехай ваше спасіння буде очевидним для всіх!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon