Бог може використовувати тріснуті горшки

Бог може використовувати тріснуті горшки

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тепер же, о Господи, Ти наш Отець, ми глина, а Ти наш ганчар, і ми всі чин Твоєї руки! – Ісая 64:8

Бог не вимагає від нас досконалості й бездоганності. Він створив нас і знає, що ми — всього лише люди і тому будемо припускатися помилок. Наше завдання полягає в тому, щоб кожного дня, прокидаючись, найкращим чином служити Богові тими дарами й здібностями, які Він нам дав. Оступаючись, або помиляючись, і падаючи, ми повинні примиритися з Богом, прийняти Його прощення й далі рухатися вперед.

Так багато людей відчуває, що Бог не може їх використовувати через їхню так звану недосконалість. Але це — брехня! Бог (Гончар) використовує навіть тріснуті, колоті й биті горшки (тобто нас), щоб виконувати Свій досконалий задум. Ми, християни, є контейнерами, які Бог воліє вщерть наповнити Своєю добрістю й світлом. Опісля ми повинні нести їх у темний світ і ділитися ними з людьми всюди, хоч би куди йшли.

Не бійтеся своїх недоліків і хиб. Змиріться з ними й дозвольте Богові в будь-якому разі вас використовувати. Припиніть хвилюватися про те, ким ви не є і чого у вас немає, натомість віддайте Богові те, ким ви є і все, що маєте. Зосередьтеся на Господові, Його досконалості, неперевершеності й спроможності діяти у вас і через вас.

Навіть якщо ви — тріснутий, битий і колотий горщик, не впадайте у відчай і не опускайте рук: ви можете досягти дивовижних речей і зробити когось щасливим. Ви спроможні підбадьорювати, навчати й виправляти тих, хто вас оточує. Тож закликаю вас використовувати свої дари й таланти для служіння Богові!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, можливо, я й «тріснутий горщик», але Ти — Гончар, і можеш застосовувати мене для Своїх цілей, незважаючи на мої хиби. Наповни мене, будь ласка, Своєю добрістю й світлом, щоб я міг нести їх у світ, який мене оточує.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon