Бог очищує нас

Бог очищує нас

І Він сяде, (наче золотар чи срібляр,) топити та чистити срібло, і очистить (священиків,) синів Левія, і їх перечистить, як золото й срібло. —Малахія 3:3, АМР

Озираючись на своє минуле, я розумію, що моє життя з Богом в останні роки було схоже на захопливу мандрівку. Господь, без сумнівів, змінив мене й досі не перестає змінювати. У мене було багато проблем з душею (тобто моїм розумом, волею й емоціями) і моїми життєвими обставинами в той час, коли я тільки прийняла повноту Святого Духа. Тоді я навіть не здогадувалася, що незабаром відбудеться в моєму житті. Повірте, я прохала Бога щось змінити в ньому, насправді не усвідомлюючи, що основним об’єктом змін маю стати я сама!

Між іншим, Бог розпочав процес змін у моєму житті — повільно, поступово й лише в такому темпі, який я могла витримати. Наче майстер-золотар, Він сидить над вогнем, що горить у нашому житті, і пильнує, щоб він ніколи не згас і не став надто гарячим. Лише тоді, коли Господь побачить у нашому житті Своє власне відображення, вогонь можна буде загасити. Проте навіть тоді час від часу нам доведеться щось змінювати в собі і власному житті.

Коли Бог намагався навчити мене терпінню, я почала стикатися з різними життєвими обставинами, у яких або могла проявляти його, або починала погано поводитися. Досить часто моє поводження було справді негідним, але Святий Дух наполегливо докоряв мені, навчав мене й давав бажання жити для Його слави. Поступово, мало-помалу я змогла змінитися спочатку в одній сфері, потім в іншій. Зазвичай я могла трохи перепочити між цими битвами, і тому часто мені здавалося, що я вже досягла досконалості. Однак згодом я усвідомлювала, що мені ще вчитися і вчитися. Затямте, саме так усе відбувається, коли Святий Дух намагається нас змінити. Отож нехай ваше серце завжди буде відкритим для Його спонукань; нехай ваші вуха ніколи не втратять чутливості до Його голосу; виконуйте всі Його накази й настанови — і тоді дуже скоро ви помітите, що почали змінюватися, перетворюючись на людину, якою Він вас насправді створив.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не засмучуйтеся, коли Бог показує певні сфери вашого життя, в яких вам потрібно змінитися.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon