Бог розв’язує вузли один за одним

Бог розв’язує вузли один за одним

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Господь же нехай серця ваші спрямує на Божу любов та (відкриє й покаже її вам), щоб ви мали терпеливість Христову і стійко чекали на Його повернення! – 2 до Солунян 3:5, АМР

Уявіть, що ваше життя — це клубок із мотузок, зв’язаних у ґудзь, тобто вузол, причому всі мотузки різного кольору. І всякий ґудзь у цьому клубку уособлює певну проблему. Тож процес розплутування вузлів, тобто розв’язування проблем, займає певну кількість часу і потребує ваших зусиль. На те, щоб зв’язати всі ці мотузки у вузол, пішло немало часу, тож запевняю, що на зворотній процес піде часу не менше.

У нашому сучасному, «миттєвому» суспільстві ми звикли швидко перестрибувати від одного діла до іншого, тоді як Бог нікуди не поспішає. Він ніколи не здається, і в Нього ніколи не закінчується терпіння. Господь зарадить нам у розв’язанні певної життєвої проблеми, а потім дасть деякий час перепочити, але не надто довго. Згодом Він повернеться до нас і відновить свою роботу в нашому житті, але вже над чимось іншим. Бог не припинятиме працювати над нами, допоки всі наші вузли, один за одним, не будуть розв’язані.

Коли іноді здається, що ви нікуди не рухаєтеся, так це тому, що Господь розв’язує вузли у вашому житті, один за одним, поступово. Виробіть у собі Його терпіння, і рано чи пізно ви побачите перемогу у своєму житті, відчувши ту справжню, непідробну свободу, про яку так давно мріяли.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я надзвичайно радий, що Тобі до снаги розв’язати усі мої вузли й повністю виправити моє життя. Допоможи мені, будь ласка, виробити стійкість і терпіння й ні про що не турбуватися, знаючи, що Ти без упину дієш у моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon