Бог усе робить Свого часу

Бог усе робить Свого часу

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо ще на умовлений час це видіння, і приспішає кінець (завершення), і не обмане й не розчарує. Якщо б протягнулось, чекай ти його, бо воно конче прийде в призначений день, не спізниться. – Авакум 2:3, АМР

Напевно, ви чекаєте на те, щоб бажання вашого серця почали здійснюватися? Можливо, ви молитеся про свободу від страху або іншої залежності, що утримує вас на одному місці, бо прагнете, щоб ваші мрії стали реальністю? Либонь, ви чекаєте й не припиняєте молитися про те, щоб Бог урятував ваших друзів чи рідних? Або ж вірите, що Господь пошле вам забезпечення, прихильність, просування на роботі, повагу від людей та інші благословення, про які йдеться в Його Слові?

Можливо, ви втомилися чекати відповідей на свої молитви? Якщо ви роздратовані й безперестанно питаєте: «Коли, Боже, коли?», то для вас вкрай важливо зрозуміти, що Божий час — це таємниця. Господь не діє за нашим графіком. Та при цьому Його Слово обіцяє, що Він не спізниться ба навіть на день.

Для будь-якої речі Бог обирає найбільш слушний час! Тому ваше завдання таке: замість намагатися з’ясувати, коли й що станеться, прийміть рішення не здаватися, допоки не перетнете фінішну пряму й не отримаєте радикальних, безмежних Божих благословень! Що більше ви довіряєте Ісусові й зосереджуєтеся на Ньому, то кращим буде ваше життя. Адже довіра Богові приносить життя, а віра — спокій. Тому не намагайтеся все збагнути власним розумом — краще дозвольте Богові бути Богом у вашому житті.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що Ти все робиш у найбільш слушний час, навіть коли мені набридає чекати. Допоможи мені ще більше довіряти Тобі й знайти спокій завдяки одкровенню про те, що Ти маєш для мене чудовий план.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon