Бог хоче навчити вас мудрості

Бог хоче навчити вас мудрості

Якщо до розсудку ти кликати будеш, до розуму кликатимеш своїм голосом, якщо будеш шукати (мудрості), немов срібла, і будеш (витонченої, Божої мудрості) ти пошукувати, як тих схованих скарбів, тоді зрозумієш, (що таке) страх Господній, (трепетне й шанобливе ставлення до Бога). —Приповісті 2:3–5, АМР

Наведені вище вірші переконують нас шукати мудрості й закликати до Бога, щоб отримати від Нього розуміння. Адже Божа надприродна мудрість набагато перевершує будь-які, навіть найкращі й найгеніальніші, людські ідеї. Господь відає кінець ще від початку; Він бачить серця й мотиви кожної людини; і, безперечно, Йому відоме те, чого не знаємо ми. Незалежно від того, маємо ми справу з повсякденними життєвими труднощами або віч-на-віч стикаємося з повномасштабною ворожою атакою, Божа мудрість зарадить нам у будь-якому випадку. Проте єдиний спосіб здобути Божу мудрість —це попрохати її безпосередньо в Нього.

Дуже часто, саме звертаючись до нас, Бог і дає нам Свою мудрість. Господь звертається до нас різними способами. Прикладом, щоб передати Свою мудрість, Він може показати вам певну проблемну ситуацію з іншої точки зору, або чітко сказати, що саме вам потрібно робити, якщо вагаєтеся в прийнятті важливого рішення. Господь спроможний відкрити нам Свою мудрість багатьма різними способами, і ми завжди повинні приймати її як дорогоцінний дарунок.

Принагідно раджу вам: цінуйте Божу мудрість і ставтеся до неї як до дорогого духовного скарбу, без якого вам нізащо не обійтися в житті. Ви здивуєтеся, однак це правда, принаймні якщо хочете мати успішне життя. Виробіть у себе звичку в молитві прохати Бога про мудрість для себе в будь-яких ситуаціях — як великих і складних, так у незначних і повсякденних. Він залюбки благословить вас нею, і ви будете в захваті від результатів, які вона принесе у ваше життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Жодна наша проблема не є незначною для Бога. У кожній ситуації, що складається в нашому житті, нам потрібна Божа мудрість.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon