Бог чує нас і неодмінно відповість

Бог чує нас і неодмінно відповість

Милостивим поправді (Бог) буде до тебе (й відгукнеться) на голос благання твого, і як почує його, відповість Він тобі. —Ісая 30:19, АМР

Наша дружба з Богом має певні переваги не тільки для нас, але й для людей, що нас оточують, — рідних і близьких, друзів і колег. Коли люди приходять до нас зі своїми потребами чи турботами, зазвичай ми можемо запропонувати їм певну допомогу, проте не в змозі покрити всі їхні нужди. Навіть не май ми всього того, що насправді потрібно цим людям, — у Бога воно є. Тож, перебуваючи у дружбі з Богом, ми сміливо можемо сказати людям: “Я не маю того, чого ви потребуєте, але достеменно знаю Того, Хто все це має. Тож я спитаю у свого Друга! Я підтримаю вас у молитві заступництва”.

Ми твердо знаємо, що Бог спроможний втрутитися в життєві обставини людей: допомогти Своїм дітям покинути наркотики, подарувати людям фінансовий прорив, дивовижним чином зцілити їх або відновити їхній шлюб. Що ближче ми знаємо Бога, то маємо більшу впевненість у Його нестримному бажанні допомогти людям. Отже, після їхнього звернення ми невідкладно зможемо прийти до Бога в молитві, чітко усвідомлюючи, що Він обов’язково відповість на прохання й зробить диво у їхньому житті. По суті, ми можемо попрохати Бога про послугу — допомогти комусь із наших близьких, навіть коли знаємо, що людина на це не заслуговує. Наша молитва буде сповнена співчуття, якщо в нашому серці пануватиме любов до людей. Тоді Бог обов’язково почує нас і не залишись без відповіді наше прохання. Запевняю, Господь любить нас. Чути наш голос у молитві, наше звернення до Нього немов до близького друга — для Нього є неабияким задоволенням. Тож закликаю вас приходити до Бога якомога частіше й прохати Його задовольнити не тільки ваші нужди, але й нужди інших людей.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Завжди пам’ятайте, що Богові надзвичайно подобається чути звук вашого голосу.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon