Божі слова мудрості

Божі слова мудрості

А якщо кому з вас не вистачає мудрості, нехай просить від Бога, (Який) всім дає просто (й великодушно), та не докоряє (й не шукає хиб і недоліків), і буде вона йому дана. —Яків 1:5, АМР

Чути Божий голос, окрім усього іншого, є надзвичайно потужною й важливою здатністю людини. Саме завдяки ній наше серце може наповнитися Божою мудрістю, послуговуючись якою, ми стаємо спроможні докорінно змінити розвиток подій у певній життєвій ситуації. Коли Його мудрість наповнює наше серце — прикладом, конче потрібно прийняти важливе рішення, правильно побудувати стосунки з людьми, розумно розпорядитися фінансами, попри все подолати хворобу, нагально вирішити робоче питання, терміново владнати ситуацію в особистому житті, словом, зробити гідний вибір, що вплине на решту нашого життя, — то вона дає нам інтуїцію й підказує правильний життєвий напрямок, до якого ми, можливо, ніколи не додумалися б самі. Божа мудрість зарадить вам у заощадженні грошей, часу, енергії і навіть у збереженні вашого життя. Щодо останнього, то вона може збагатити його такими благословеннями, про які годі й мріяти. Мудрість, що виходить від Бога, спроможна повністю відновити зруйноване життя. Їй навіть до снаги зробити вас набагато розумнішими, ніж ви є від природи — словом, вона спроможна на багато чудес!

У наведеному вище вірші сказано, що Бог дає нам мудрість. Але що насправді означає “бути мудрою людиною”? З огляду на саме поняття мудрості, цю фразу можна пояснити так: мудрі люди зараз приймають рішення, про які не пошкодують пізніше. Нерозсудливі ж, з іншого боку, роблять зараз те, що їм подобається, і потім майже завжди шкодують про свій вибір. Нерозважливі люди замість попрохати Бога дати їм мудрості, зазвичай керуються винятково власними емоціями, — як правило, згодом вони шкодують про свої імпульсивні, рішення. Мудрі ж люди, навпаки, озираються на свої минулі життєві ситуації — їхньому подиву немає меж, адже вони усвідомлюють, яку неймовірну благодать і розсудливість отримали від Бога тоді, ревно шукаючи Його. Аналізуючи своє життя, вони усвідомлюють, як неймовірно Бог їх благословив. Їхнє життя зарясніло прекрасними плодами — і це наслідок їхніх мудрих рішень. Наостанок хочу вас підбадьорити: шукаючи Бога сьогодні, просіть Його дарувати вам мудрість.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Приймайте рішення, про які пізніше не пошкодуєте.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon