Будьте витривалі, як Ісус

Будьте витривалі, як Ісус

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Він, заради отримання радості від винагороди, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертаючи уваги та ігноруючи сором, тепер посів по правиці престолу Божого. – До Євреїв 12:2, АМР

Зазвичай у будь-якої життєвої події є дві сторони, або два боки. У хреста є дві сторони: одна — сторона розп’яття, інша — воскресіння. Ісусові довелося перетерпіти один бік хреста, щоб опинитися на іншому. Та не видержи Він усього, нам і досі довелося б жити без Спасителя, так і не одержавши прощення своїх гріхів.

У Посланні до Євреїв 12:2 читаємо, що Ісус заради отримання радості від винагороди, що чекала на Нього з іншої сторони хреста, витерпів неймовірний біль. Подібно до Ісуса, нам доведеться зазнати труднощів і випробувань.

Я маю власне визначення слова «витривалість». Це «здатність пересилити диявола; це здатність людини бути достатньо стійкою, щоб пережити випробування, яке зможе перенести її з однієї сторони хреста на іншу». Тож якщо вам раптом довелося стикнутися з несподіваними життєвими обставинами, або ви страждаєте через власну помилку, чи боретеся зі спокусою або гріхом, чинячи правильно, — знайте, нам усім рано чи пізно доведеться долати певні життєві труднощі й випробування. Та, попри все, пам’ятайте, на іншому боці життєвих негараздів на вас чекає радість винагороди, яку отримаєте за свою витривалість. Тож нехай Ісусів приклад буде для вас підбадьоренням. Він знав, яка радість чекає на Нього, і наполегливо продовжував рухатися вперед, допоки не дійшов кінця. Отже, добре затямте, Ісус дав вам силу й здатність зробити те саме.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну бути витривалим, як Ісус. Допоможи мені мати бачення стосовно радості винагороди, яка чекає на мене попереду, щоб я завдяки Твоїй благодаті міг витерпіти будь-які випробування, що виникають на моєму шляху.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon