Будьте непохитні

Будьте непохитні

А терпеливість, (стійкість і непохитність) нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, (і не мали вад,) і недостачі ні в чому не мали. —Яків 1:4, АМР

У наведеному вище вірші читаємо про непохитність. “Бути непохитним” означає “бути терпеливим і стійким”; непохитна людина залишається спокійною, стійкою й урівноваженою незалежно від того, що з нею відбувається і в якій ситуації вона перебуває. Віруюча людина, яка завжди зберігає спокій, може спричинити нервовий зрив у диявола! Стаючи духовно зрілими настільки, що, попри все, можемо залишатися стійкими й непохитними, ми вже не реагуємо надто емоційно на кожну виснажливу дрібницю, яку ворог посилає в наше життя. Тому жодні вогненні стріли, які диявол випускає в нас, не вплинуть на нас, не залякають, не засмутять і не змусять здатися чи зрушити з місця, якщо тільки будемо терпеливими й незворушними. А бути стійкими й непохитними нам допоможе знання Бога, причому особисто. Під час життєвих бур і штормів ми повинні використовувати свою здатністю чути Його голос, а також нагадувати собі про переможну силу, яка належить нам завдяки могутньому імені Ісуса і Його святій крові. Ми повинні пам’ятати, що “все минає”, не зводити погляду з обіцяної нам перемоги й не дозволяти всьому, за допомогою чого атакує диявол, кидати нас у різні боки, як вітер щепку в морі. Почни ми так діяти, і Божа сила виллється на наше життя. Отже, хоч би з чим ви стикалися сьогодні, нехай терпеливість здійснить у вас ту роботу, яку через неї хоче здійснити Бог.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте стійкі й непохитні, і тоді з Божою допомогою це може спричинити нервовий зрив у диявола!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon