Будьте сміливою людиною

Будьте сміливою людиною

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Безкомпромісно праведні сміливі як леви. – Приповісті 28:1, АМР

Деякі люди просто випромінюють сміливість, тоді як іншим час від часу важко бути мужніми і не забувати, що вони — улюблені діти Божі. Я жила з такою проблемою, допоки Бог не показав мені кілька важливих принципів, які допомогли мені набути сміливості і стати відважною людиною. Тож сьогодні я радо поділюся ними з вами.

  1. Відмовтеся жити зі страхом у серці. Він є епідемією нашого суспільства. Згідно з Біблією, Посланням до Євреїв 10:38, ми повинні жити за вірою і в жодному разі не відступатися через страх.
  2. Залиште позаду минулі помилки. Ваша безуспішна спроба діяти в чомусь новому для вас не робить з вас невдаху. Ним ви стаєте лише тоді, коли зупиняєтеся і перестаєте пробувати щось нове. Не бійтеся помилитися, а навіть якщо й припуститеся помилки, то не сидіть склавши руки, а якомога швидше піднімайтеся і продовжуйте рухатися далі.
  3. Не намагайтеся порівнювати себе з іншими. Годі й мріяти про те, що вам вдасться бути мужніми, коли займаєтеся складанням своєї порівняльної характеристики. Сміливість приходить від прийняття себе такими, які ви насправді є, і намагання бути найкращою людиною, якою тільки ви спроможні бути.
  4. Приготуйтеся до рішучих дій. Дослідіть своє серце, спитайте себе, чого від вас хоче Бог, а тоді підіть і зробіть це.

Моліться про ці чотири принципи і просіть Святого Духа допомогти вам практично втілити їх щодо вашого життя. Коли ви перебуваєте у Христі, Його благодать дає вам упевненість і наповнює ваше серце відвагою.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я прагну, щоб сміливість була однією з головних рис мого характеру. Допоможи мені щодня втілювати ці чотири принципи щодо свого життя і наповни мене Своєю силою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon