Велике й мале

Велике й мале

Дай мені вранці відчути Твою милість, бо на Тебе я покладаю надію. Господи, об’яви мені дорогу, якою маю йти, бо до Тебе я спрямував свою душу. —Псалом 142:8, УТТ

Один зі способів, за допомогою яких я навчилася довіряти Богові й чути Його голос у момент прийняття вагомих життєвих рішень, полягає в тому, що спершу я натренувалася в тому, щоб чути Його в дрібницях. Якось одного разу ми з Дейвом збиралися подивитися фільм разом із членами нашої родини, але ніяк не могли знайти пульта дистанційного керування. Ми сушили собі голову, не знаючи, як увімкнути без нього фільм, тому всі наші гості залюбки приєдналися до спільного пошуку. Проте як ми не старалися, все одно ніяк не могли знайти цієї деталі. Тоді я вирішила помолитися, тож подумки промовила: “Святий Духу, будь ласка, покажи мені, де знаходиться пульт дистанційного керування”. І відразу мені згадалось про ванну кімнату — саме там ми його й знайшли. Не треба далеко заглядати, щоб знайти подібний до цього приклад. Іншого разу я ніяк не могла знайти ключі від мого авто. Я шукала їх скрізь, перевернувши все догори ногами — не було ніде. Тоді я почала молитися й раптом у своєму дусі побачила ключі на передньому сидінні своєї автівки — звісно, саме там вони й були.

Дві, наведені вище, історії — це очевидні приклади того, як діє дар Святого Духа, що називається “слово знання” (див. 1 до Коринтян 12:8). Тож Бог дав мені слово знання стосовно місцезнаходження пульту дистанційного керування і моїх загублених ключів. Цей дар, а також багато інших доступні кожному, хто сповнений Святого Духа. Дари Святого Духа — надприродні прояви сили Божої — даються віруючим людям для того, щоб вони могли провадити своє звичайне земне життя, але з надприродною Божою допомогою.

Бог любить нас і дбає про нас. Саме тому Він звертається до нас (у моєму випадку Він “звернувся” до мене, надавши ідею або видіння стосовно місцезнаходження пульта керування або ключів від авто) навіть стосовно найменших деталей і дрібниць. Відтак просто подумайте, наскільки сильно Він хоче звернутися до нас стосовно більш важливих рішень, які нам доводиться приймати!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Пам’ятайте, Бог так сильно любить і дбає про вас, що хоче звернутися до вас і взяти участь навіть у найдрібніших моментах вашого життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon