Говоріть по суті

Говоріть по суті

Ні про що не турбуйтесь (і не переймайтесь), а в усьому (і в будь-яких обставинах) нехай (завжди) виявляються Богові ваші бажання (й конкретні потреби) молитвою й проханням з подякою. —До Филип’ян 4:6, АМР

Пам’ятаю, як у моєму житті з Богом був такий період, коли Він наказав мені прохати Його про все, чого я бажала й чого потребувала, але використовуючи якомога менше слів. Я мала хибну звичку — забагато говорила під час молитви. Я могла молитися кілька годин поспіль, адже помилково вважала короткі молитви поганими й безрезультатними. Звісно, зараз я не хочу сказати, що в довгих молитвах є щось погане, коли вони щирі й конкретні. Знаю напевно, тривалість молитви — то не основне.

Отже, коли Бог наказав мені якомога більше скоротити мої молитви, мої прохання до Нього, Він просто попрохав мене говорити стисло й по суті. Опісля я мала деякий час чекати від Нього відповіді, перш ніж перейти до наступного пункту, про який мені треба було помолитися. Підпорядкувавши спілкування з Богом під Його вимоги, я була вражена тією неймовірною силою, що вивільнилася в моєму молитовному житті. Я й досі, молячись таким чином, відчуваю силу й присутність Святого Духа більше, ніж тоді, коли молюся довго й безупинно. Відтак я усвідомила, що найпотужніші й найефективніші молитви, якими я можу послугуватися, зазвичай звучать так: “Дякую Тобі, Господи”, “О, Боже, мені потрібна Твоя мудрість”, “Дай мені сили, щоб не припиняти рухатися вперед, Господи”, “Я люблю Тебе, Ісусе”. Та, мабуть, наймогутнішою й найпотужнішою з них є молитва: “Допоможи!!!!!!!” Розумієте? Лише кілька коротких слів — і ви маєте можливість вийти на зв’язок із небесами, коли закликаєте до Господа й просите Його про допомогу. Насамкінець запам’ятаймо: не тривалість наших молитов робить їх ефективними — їхня щирість і віра, з якою молимося, відкриває Боже серце.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Якість завжди важливіша за кількість — навіть у молитві.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon