Дивовижний обмін

Дивовижний обмін

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Свого тягара (зніми зі своїх плечей і) поклади ти на Господа, і тебе Він підтримає, Він ніколи не дасть захитатися, (посковзнутися, помилитися чи впасти) праведному! – Псалом 54:23, АМР

Чи знали ви, що Бог воліє провести з вами обмін? Він бажає, щоб ви віддали Йому всі свої турботи, проблеми й помилки. Натомість Він пропонує дати вам Свій мир і радість.

Бог справді дуже хоче подбати про нас. Та дозволити це Йому можна, тільки припинивши дбати про самих себе, іншими словами, турбуватися, непокоїтися, тривожитися й хвилюватися про будь-яку дрібницю, з якою вже нічого не вдієш. Багато людей воліє пережити Божу турботу й піклування, та ніяк не може затямити, що це неможливо, допоки вони, замість довіритися Богові, продовжують самі хвилюватися або самотужки шукати відповіді на свої питання.

Бог подарує нам Свій мир, та спершу мусимо віддати Йому свої тривоги й хвилювання. Надзвичайно дивовижний обмін! Ми віддаємо Богові свої турботи, а Він натомість дарує нам Свій мир. Ми віддаємо Господу всі свої проблеми й хвилювання — натомість отримуємо Його надійність, непохитність і радість. Завжди бути під Божим покровом і захистом — це величезне благословення й привілей! Годі й мріяти про щось інше!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, Ти пропонуєш мені дивовижний обмін. Ти набагато сильніший за мене, тому я віддаю Тобі всі свої турботи й хвилювання, натомість приймаючи той мир і радість, які Ти мені пропонуєш!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon