Долаючи страх злиднів

Долаючи страх злиднів

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А мій Бог нехай виповнить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі. – До Филип’ян 4:19

Один із найбільших страхів, з якими стикаються люди, — це страх бідності, убогості, злиднів. Це страх перед тим, що ваші основні потреби не будуть покриті, не будуть задоволені: у вас закінчаться ресурси, і Бог не прийде до вас на допомогу вчасно.

Можливо, зараз ви зазнаєте випробувань і труднощів, перебуваєте в такій скрутній ситуації, що годі й уявити: ви відчайдушно потребуєте фінансів або інших ресурсів, щоб просто покрити свої основні потреби. Може, ви стикаєтеся з емоційною чи духовною потребою. А можливо, вас атакує дух страху й намагається переконати в тому, що Бог не покриє ваші нужди, й ви не витримаєте цих страждань і випробувань.

Вже сьогодні вам слід чітко усвідомити, що наш ворог — брехун, а Бог завжди потурбується про вашу ситуацію. Він має для вас чудовий план і діє у ваших інтересах, щоб забезпечити усім потрібним слушного часу. Навіть тоді, коли здається, що нічого не виходить, Бог завжди знає, як дивовижним чином задовольнити усі ваші потреби. Хоч би якими вони були: фінансовими, фізичними, емоційними чи духовними — не слід боятися нужди й злиднів. Бог обов’язково подбає про вас, утішить, підкріпить і попровадить до Своєї слави. Довіртеся Йому й будьте впевнені в Його здатності вас забезпечити.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, у Твоєму Слові сказано, що Ти покриєш усі мої нужди, тому я не боятимуся злиднів. Я вірю, що Ти любиш мене й тому прийдеш мені на допомогу, забезпечивши усім необхідним.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon