Досконале серце

Досконале серце

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього. – 2 Хронік 16:9

Господь неодноразово нагадував мені про те, що Він не очікує від нас досконалої поведінки. Все, що Йому потрібно, — це наше досконале серце.

Багато людей вважає, що Бог їх не використовуватиме, допоки кожна сфера їхнього життя не буде досконалою й не задовольнятиме найвищих вимог. Через подібне мислення вони взагалі не дозволяють Богові задіяти себе в Його ділах. Та, попри нашу недосконалість, Господь використовує нас, бо любить нас і ми Йому потрібні.

Часом люди, так би мовити, «люблять» вас залежно від ваших вчинків. Виконуй ви те, чого вони від вас очікують, — і ви прийняті. Якщо ж ви не виправдовуєте людських сподівань, то вони відвертаються від вас. Однак Божа любов ґрунтується винятково на Його природі. Він любить вас і приймає такими, які ви є. Безумовно, це не означає, що наше ставлення має бути недбалим, і ми не повинні прагнути до святого життя. Людина з серцем, досконалим перед Богом і зверненим до Нього, завжди буде настійно й завзято намагатися у всьому догодити Богові. І розуміння того, що Господь ніколи не відвернеться від неї через її хиби й помилки, є для неї доброю підтримкою. Він любить нас і прагне допомогти, коли ми слабкі.

Дозвольте Богові проявити до вас Свою любов, а самі у відповідь любіть Його й майте досконале серце, звернене до Нього!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що Ти любиш мене, незважаючи на недоліки й хиби. Я вдячний Тобі за цю любов і тому віддаю Тобі своє серце. Я впевнений, що Ти зможеш використовувати мене, якщо я йтиму за Тобою, зберігаючи серце досконалим і зверненим до Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon