Живіть для Бога

Живіть для Бога

Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха (й розірвіть із ним усякі стосунки, і вважайте себе) за живих для Бога (й здатних жити, підтримуючи нерозривні стосунки з Ним) в Христі Ісусі, Господі нашім. —До Римлян 6:11, АМР

Даруйте на слові, та люди, які не мають спасіння, є духовно мертвими. Це означає, що вони не можуть насолоджуватися спілкуванням із Богом, відчувати спонукання Святого Духа й керуватися ними в житті. Ці люди мають тільки природні, або інтелектуальні, знання і (в деяких випадках) керуються здоровим глуздом; вони не спроможні жити за одкровенням. Однак, починаючи з того моменту, як ми народжуємося згори й оживаємо духовно, Бог може звертатися до нас і показувати те, про що ми ніколи не дізналися б, не маючи Божественного одкровення.

Зізнаюся щиро, у минулому я обіймала досить відповідальні посади, які вимагали певних знань і досвіду. Однак тоді я не могла назвати себе достатньо досвідченою для успішного виконання даних мені доручень. Зате, маючи особисті, близькі стосунки з Господом, я отримувала від Нього скерування й надприродну здатність робити те, чого мене ніхто ніколи не вчив. Також я не мала вчителів у сфері керування великим служінням або ефективного використання засобів масової інформації для поширення своїх проповідей. Одначе Бог дав мені й членам команди “Служіння Джойс Майєр” усе потрібне для успішного й плідного служіння людям по всьому світу різними способами, у тому числі через засоби масової інформації. Бог веде нас крок за кроком через Свого Духа. І кожен наш новий крок за вірою — це ще один урок від Нього, з якого дізнаємося, що робити далі.
Безперечно, як це відбулося в моєму житті, так Бог дасть і вам усе потрібне для виконання Його покликання. Єдина умова для цього — підтримувати з Ним спілкування. Старанно шукайте Бога й прислухайтеся до Його голосу. Відтак Він вестиме вас за Собою надприродним чином. Господь навчить вас, як виконати Його волю для вашого життя — а вона насправді може бути набагато масштабнішою за всі ваші нинішні уміння й навички, і взагалі за все те, що можете собі уявити.

СЛОВО ВІД БОГАНА СЬОГОДНІ: Господь дасть вам усе, чого конче потребуєте, для виконання Його волі.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon