Живіть у мирі з усіма

Живіть у мирі з усіма

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! – До Римлян 12:18

Попри своє непросте минуле, я винесла з нього один надзвичайно важливий урок. Він полягає в тому, що іноді мені доводиться «згинатися, щоб не зламатися». У Біблії ми читаємо, що мусимо «з готовністю пристосовуватися (до інших людей або речей). І, якщо це можливо з нашого боку, чи якщо це залежить від нас, то ми повинні жити в мирі зо всіма людьми» (До Римлян 12:16, 18, АМР).

До того моменту, як я зробила Боже Слово пріоритетом у своєму житті й вирішила бути покірною та слухняною перед Богом, я бажала, щоб усе завжди було по-моєму. Я не збиралася ні до кого пристосовуватися; навпаки, всі мали пристосовуватися до мене. Звичайно, такий погляд на життя приніс лише напругу й ворожнечу. І з того часу я доволі добре навчилася згинатися. Моїй плоті не завжди буває легко відступати від моїх планів, діяти всупереч них, та це в будь-якому разі легше, ніж постійно бути засмученою й жалюгідною.

Прагнучи до миру у стосунках з іншими людьми, спершу маєте навчитися бути гнучкими. Постійні спроби домогтися винятково свого тільки ранитимуть і ображатимуть тих, хто вас оточує. Та коли ви приймаєте у серце заохочення апостола Павла й намагаєтеся жити в мирі з усіма, Святий Дух наповнює ваші стосунки з іншими людьми Своєю радістю й миром.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені навчитися бути гнучким, щоб не зламатися. Я прагну мати Твій мир у своїх стосунках із людьми і тому приймаю рішення пристосовуватися вже сьогодні.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon