Здатність прийняти істину приносить щастя

Здатність прийняти істину приносить щастя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Випробовуйте та оцінюйте самих себе, чи тримаєтесь ви вашої віри, показуючи відповідні плоди, пізнавайте самих себе. – 2 до Коринтян 13:5, АМР

Людина ніколи не зможе звільнитися від проблеми, допоки не буде готова визнати її наявності. Алкоголік, наркоман чи будь-яка особа, що втратила контроль над власним життям, поти буде приречена на страждання, поки не зможе сказати: «У мене є проблема, і я потребую допомоги».

Попри те, що проблеми, можливо, й з’явилися в нашому житті через те, що хтось інший нам заподіяв, вчинив проти нашої волі, та ми не повинні дозволяти їм залишатись у нашому житті, зростати й згодом охопити його цілком і повністю. Напевно, що саме наш минулий досвід і зробив нас такими, які ми є зараз. Та це не вирок. Ми можемо взяти на себе ініціативу й ужити відповідних заходів для втілення змін. І нам це вдасться, якщо звернемося по допомогу до Святого Духа.

Хоч би якою була проблема, подивіться правді в очі й візьміть на себе відповідальність за власне життя. За Біблією, ми повинні випробувати й оцінити самих себе. Це, можливо, й здається вам нездійсненним завданням, неможливим задумом, але Ісус Христос живе всередині вас і може допомогти вам звільнитися від наслідків будь-яких проблем і ситуацій, що сталися в минулому.

Прийміть істину — це може стати для вас початком більш щасливого життя!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я не хочу заперечувати існування моїх проблем чи боятися їх. Я приймаю рішення випробувати, оцінити себе й визначити корінь цих проблем, адже знаю, що Ти допоможеш мені пройти через усі труднощі, випробування й здобути більш щасливе життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon