Здобувайте правильні знання

Здобувайте правильні знання

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо я надумавсь нічого між вами не знати, (ні про що не турбуватися і ні про що не свідчити), окрім Ісуса Христа, (Месії), і Того розп’ятого… – 1 до Коринтян 2:2, АМР

Багато християн страждає через надмірну зайнятість пошуками й здобуттям світських знань, а не Божого Слова. Господь Сам сказав: «Мої люди знищуються через відсутність знання» (Осія 4:6, АМР).

Апостол Павло набув статусу вченої людини, адже володів великим арсеналом світських знань. Був навіть момент, коли він вважав себе настільки кращим за інших, що аж убивав християн. На щастя, Бог мав інший план для Павлового життя і відкрився йому таким чином, що це змінило його життя раз і назавжди. Коли Павло усвідомив, що пошук світських знань не йде ні в яке порівняння з духовними знаннями, він твердо вирішив шукати винятково останніх.

Як і Павло, ми повинні усвідомити, чому вкрай важливо намагатися віднайти розуміння духовних істин. Замість шукати світських знань і вкладати у свій розум те, що не має жодного значення, а лише надимає, ми повинні читати Боже Слово, вивчати його, розмірковувати над ним і наповнювати ним свій розум. Спираючись на власний досвід, можу вас запевнити, що вивчення Божого Слова докорінно змінить ваше життя. І як воно перетворило Павла на одного з найвідоміших християн за всю історію людства, так і вас зможе привести до здійснення вашого дивовижного покликання в Ісусі Христі.

Я наполегливо раджу вам: вже відсьогодні почніть шукати духовних знань, що містяться в Божому Слові. Якщо воно потраплятиме у ваші серце й розум, то обов’язково допомагатиме вам знаходити те, чого ви насправді шукаєте.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я не хочу гаяти свого часу на світські знання, які насправді не мають жодного значення у вічності. Допоможи мені, як Ти сприяв апостолові Павлу, понад усе шукати духовних знань, що даються завдяки пізнанню Тебе й вивченню Твого Слова.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon