Знайдіть у Слові відповіді на всі свої питання

Знайдіть у Слові відповіді на всі свої питання

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного… і спосібне судити думки та наміри серця. – До Євреїв 4:12

Коли люди мене питають, з якої книги краще почати читати Біблію, я відповідаю, що насправді у Святому Письмі немає поганих книжок. Ви можете почати її вивчення з будь-якого місця, і це не буде марною працею, а обов’язково вам допоможе.

Коли я сама тільки починала вивчення Слова Божого, то не вміла будувати стосунків із людьми — я не розуміла, що таке справжня любов. Тому я стала ретельно вивчати тему любові й дізналася, що вона є чимсь набагато більшим за якесь відчуття. Любов — це рішення стосовно свого ставлення до інших людей. Отже, досліджуючи, аналізуючи та засвоюючи все те, що у Біблії написано про любов, я навчилася по-справжньому любити інших людей. І відтоді моє життя почало кардинально змінюватися.

Незалежно від того, яку тему обрали ви, яку тему вирішили вивчати, Симфонія стане для вас найкращим помічником у цій справі, адже в ній завжди можна знайти вірші на будь-яку тему. Наприклад, якщо ви боретеся з гнівом або страхом, то відкрийте Симфонію і пошукайте ці слова, щоб побачити, в яких уривках зі Святого Письма про них йдеться. Також не забувайте прохати Святого Духа допомогти вам і відкрити істину.

На завершення скажу: байдуже, з чого ви починаєте. Важливо завжди пам’ятати, що Боже Слово живе, діяльне, і вже сьогодні Господь прагне звернутися через нього до вашого серця!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що Ти хочеш звернутися до мене. Допоможи мені, будь ласка, вже сьогодні відшукати такі потрібні мудрість і силу у Твоєму Слові.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon