Знайте своє поле битви

Знайте своє поле битви

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Зброя бо нашого воювання не тілесна (не з плоті та крові)… – 2 до Коринтян 10:4, АМР

Чи знали ви, що кожного дня ми перебуваємо в стані війни? Озирнувшись навколо й побачивши страждання, що нас оточує, можна подумати, що битва відбувається тільки зовні. Насправді ж вона точиться всередині нас. І місце для поля битви — це наш розум. Коли ми не знаємо свого поля бою, то не спроможні правильно ідентифікувати свого лютого ворога. Тоді ми легко починаємо вірити, що інші люди, гроші, релігія або «система» винні у всіх наших проблемах. Тож дозвольте зауважити, що, не оновивши свого розуму, ми й далі будемо вірити цій брехні, а також приймати важливі рішення, живучи в омані.

Щоденно ворог обстрілює наш розум нескінченним потоком нав’язливих думок, підозр, сумнівів, невір’я й страху. Хоча всі вони й можуть завдати нам поразки, спричинити спустошення у нашому житті, проте Божа правда сильна принести нам перемогу й радість.

Можливо, у вашому житті є певні твердині, які так необхідно зруйнувати. Тож дозвольте мені вас підбадьорити й нагадати про те, що Бог завжди за вас. Іде війна, і полем бою є наш розум. Але добра новина полягає у тому, що Бог воює на нашому боці!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я не бажаю жити в омані, не розуміючи справжньої суті битви, яка точиться в моєму розумі. Допоможи мені завжди бути на сторожі й змагатися добрим змагом віри. Ти завжди на моєму боці, а тому я просто не можу потерпіти поразки!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon