Зодягніться в Божий дар праведності

Зодягніться в Божий дар праведності

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім! – 2 до Коринтян 5:21

Існує два надзвичайно важливих питання, які вам конче потрібно собі поставити:

— Чи відомо мені, ким я є в Христі?

— Чи крокую я за Божою праведністю?

Надто багато людей не в змозі чітко й розсудливо відповісти на ці питання. А відсутність відповідей не дає їм жити у свободі й мирі, які Бог приготував для них.

За Біблією, тієї миті, як ми приймаємо Ісуса Христа як свого Господа й Спасителя, Бог забирає наш гріх, даючи натомість Свою праведність. Це Його дар, тож заробляти його не потрібно. Але ми повинні зодягнутися в нього. Щоразу, діючи таким чином, ми переживаємо Божий мир у своєму серці. Розуміючи свою сутність у Христі, ви маєте мир і впевненість у тому, що Бог завжди дасть вам усе потрібне, щоб ви були спроможні виконати те, що повинні в Ісусі Христі. Знаючи, що Господь любить вас і помер за ваші гріхи, ви можете кожного дня, прокидаючись, робити все якнайкраще — це буде безумовним свідченням вашої любові до Нього.

І на завершення хочу додати, що, усвідомлюючи свою сутність у Христі, ви можете зодягнутися в ту праведність, яку Він здобув для вас завдяки Своїй жертві на хресті. Коли ви почнете переживати Його любов, то у вашому серці природним чином виникне бажання жити для Нього й завдячувати Йому усім, що маєте.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я бажаю завжди пам’ятати, ким я є в Тобі. Допоможи мені закарбувати в пам’яті все, що Ти зробив для мене, і щодня зодягатися у Твою праведність.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon