Найкращий спосіб розпорядитися грішми

Найкращий спосіб розпорядитися грішми

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Хто дає немаючому, той недостатку не знатиме… – Приповісті 28:27

Я помітила, що найкращий спосіб розпорядитися грішми — це віддати їх. Процес віддавання ніколи не повинен припинятися у нашому житті, особливо у важкі часи, коли виникають проблеми з фінансами. Це найголовніший і найбільш вирішальний фактор, який допоможе нам зберігати біблійне ставлення до фінансів і керуватися біблійними принципами у розпорядженні ними.

Жити, довіряючи біблійному вченню й керуючись Божими принципами щодо управління фінансами, можливо завжди, навіть у скрутні часи. Може ваше нинішнє становище видається вам безвихідним і безнадійним з точки зору грошей, тож ви відчуваєте, ніби зараз не спроможні віддавати. Однак не дозвольте цьому відчуттю спинити вас. Бог завжди буде вам підтримкою й поміччю в скруті — тільки правильно розпоряджайтеся тим, що маєте!

В Євангелії від Луки 19:17 читаємо, що Богові подобається, коли ми вірні навіть у дрібницях. Адже тоді, як сказано в Біблії, Він поставить нас над чимось більш вагомим. У книзі Приповістей 28:27 бачимо: «Хто дає немаючому, той недостатку не знатиме».

Якщо ми будемо довіряти й коритися Богові у сфері своїх фінансів навіть тоді, коли майже нічого не маємо, і, попри все, не припинятимемо допомагати людям, то Бог забезпечить нас усім необхідним. Це нескладно збагнути. Тож відсьогодні прийміть тверде рішення завжди вірно віддавати — тоді ви ніколи ні в чому не матимете потреби.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, сьогодні я хочу віддати свої фінанси Тобі. Я впевнений, що навіть у скрутні й тяжкі часи Твої принципи керування фінансами залишаються непохитними й незмінними. Ти завше подбаєш про мене. Ти — єдине моє джерело благословень!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon