Нам потрібно те, що може дати лиш Ісус

Нам потрібно те, що може дати лиш Ісус

І спочине на Нім Дух Господній, дух мудрости й розуму, дух поради й лицарства (мужності), дух пізнання, (пошани й шанобливого) страху Господнього. —Ісая 11:2, АМР

Бог шукає людей, які демонструватимуть Його славу й присутність у своєму житті; тих, хто підкорятиметься Йому в кожній дрібниці. Власне кажучи, покора не дозволяє нам заплямувати свого чистого сумління й допомагає жити для Божої слави.

Ми знаємо, що наведений вище вірш є пророцтвом про Ісуса. Отож якщо Дух Ісуса живе в нас і діє через нас, то ми можемо мати все, що має Він. Уявіть собі, нам може належати мудрість, розуміння, мужність і пізнання. Воно й не дивина, що, маючи у своєму житті всі ці чесноти, людина може уникнути будь-яких проблем і негод. Отже, прислухаючись до спонукань Святого Духа, нам не доведеться постійно бути розгубленими. Вірю, що шанування Господа й покора Йому принесуть нам Божі поради, мудрість, розуміння й мужність.

Люди, які прагнуть мати розуміння, чути Божий голос, отримати мудрість і пізнання, повинні відчувати пошану й шанобливий страх по відношенню до Бога. Хочу наголосити, що останній полягає в розумінні сутності Бога і Його позиції: щось говорячи, Він не жартує. Господь називає нас Своїми друзями, навіть синами й доньками, але ми повинні поважати й шанувати Його зі страхом і покорою.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Коли Бог наказує щось зробити, це для вашого ж власного добра, тому якомога швидше коріться Йому сьогодні й щодня.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon