Не забувайте Божої обітниці

Не забувайте Божої обітниці

І, терплячи довго отак (і чекаючи), Авраам одержав обітницю (про народження Ісака й побачив здійснення того, що Бог йому пообіцяв). —До Євреїв 6:15, АМР

Господь дав Авраамові обітницю щодо народження в нього спадкоємця, очікувати виконання якої чоловікові довелося набагато довше, ніж він міг собі уявити. У наведеному вище уривку зі Святого Письма сказано, що Авраам “довго чекав і терпів”. Власне, я впевнена, що протягом цього часу йому доводилося знову й знову нагадувати собі про Божу обітницю. Взоруючи на досвід, запевняю, що тривалий період очікування може змусити нас сумніватися в тому, чи отримали ми взагалі слово від Бога. Напевно, ви навіть зараз перебуваєте в періоді очікування, тож маєте собі нагадати ті слова, з якими Бог уперше звернувся до вашого серця.

Безперечно, сумніви й невіра атакували Авраама, але він щоразу віддавав Богові подяку й хвалу. Цим я хочу закликати вас не бути пасивними й бездіяльними, коли підпадаєте під атаку сатани. Ми повинні битися з ним і протистояти його брехні, щоразу нагадуючи сказане в Божому Слові й обіцяне нам Господом. Проголошуйте Божі обітниці, розмірковуйте над ними або запишіть їх десь на клаптику паперу. Бог звелів Авакуму записати бачення на скрижалях, щоби кожен, хто проходив повз чоловіка, міг легко це бачення прочитати (див. Авакум 2:2). Скоріш за все, скрижалі в Старому Заповіті були аналогом сучасного бігборду!

Принагідно хочу запросити вас змагатися добрим змагом віри й міцно триматися за Божі обітниці. Незалежно від того, як ви зараз почуваєтеся, не здавайтеся, адже Бог вірний — так само, як Свого часу Він виконав обітницю, дану Авраамові, слово, дане вам, також неодмінно справдиться.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ведучи розмови з друзями, не говоріть лише про те, як почуваєтеся самі; сповіщайте їм сказане в Божому Слові.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon